Zespół muzyczny

  Rozbawimy każde towarzystwo bo udane imprezy to nasza specjalność!

Posiadamy wykształcenie muzyczne, bogaty i zróżnicowany stylowo repertuar w którym znajdą się utwory dla każdego. Są to aktualne przeboje oraz hity z dawnych lat. Śpiewamy wszyscy a utwory mamy opracowane wielogłosowo.
Używamy sprzętu nagłośnieniowego, instrumentów oraz efektów świetlnych profesjonalnych, solidnych i sprawdzonych firm światowych.
 
Oferujemy oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie oraz prowadzenie imprezy z miłą, sympatyczną i humorystyczną konferansjerką naszej wokalistki, która wspaniale śpiewa,  prowadzi całą imprezę oraz wciela się w rolę wodzireja.
Jeśli chcesz, żeby na Twojej imprezie grano muzykę na wysokim poziomie zaangażuj nasz zespół już teraz! Jesteśmy Zespołem który wie co robić i robi to wzorowo, bo lubimy grać i bawić ludzi! Potrzebny jest zespół na wesele - wybierz Max Dance!
 
Nasz zespół muzyczny posiada bardzo duże doświadczenie sceniczne. Zajmujemy się obsługą muzyczną wesel, zabaw, studniówek, bali i wszelkich imprez okolicznościowych. Robimy to profesjonalnie i w przystępnej cenie. Prowadzimy również imprezy karaoke. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego ale w razie potrzeby dojeżdżamy do wskazanej miejscowości

Jesteśmy zespołem z Lęborka. Posiadamy wykształcenie muzyczne i bardzo bogaty repertuar.

 

Nasze motto: DUŻO HUMORU I DOBRA ZABAWA!!!


Zagramy na weselu, studniówce, zabawie, balu sylwestrowym, uroczystości rodzinnej, imprezie firmowej, integracyjnej itp. Gramy również koncerty i support na dużej scenie oraz na zabawach plenerowych.